Metoda RUŠ

Pokud hledáte metodu, která řeší Vaše problémy komplexně, v plné šíři, pak je to právě METODA RUŠ! Je přitom jednoduchá, vytvořena pro moderního člověka naší doby. Dává člověku možnost převzít plnou zodpovědnost za to, co se mu v životě děje, a v konečném důsledku pak utvářet všechny situace podle svých představ… výsledkem je tvořivý, radostný život, naplněný obrovským klidem a láskou! Pro sebe jsem si tuto metodu nazvala ŘIDIČÁK NA ŽIVOT, a používám ji v běžném životě neustále, a s velkým úspěchem. Věci, o nichž jsem dříve byla přesvědčena, že je nedokážu ovlivnit, se mění ze dne na den ( někdy se dá tato doba měřit dokonce i na hodiny či minuty…) Nikdy předtím jsem netušila, že je možné, aby určité myšlenky tak rychle dosahovaly hmotné podoby (proto „RUŠ “ – „rychlá a účinná změna skutečnosti“).
Stručný princip metody: Pod vedením terapeuta vyhledá klient ty negace, které jeho mysl v průběhu života vytvořila. Ty pak následně vyčistí tak, že je v sobě přestane mít. Jako přirozený důsledek má klient „čistou hlavu“, uvažuje pozitivně, prožívá naplno každý okamžik svého života. Jako malé dítě. Ovšem s nabitými zkušenostmi.
Metodu lze aplikovat jak na problémy psychické, tak na ty tělesné, včetně tzv.“nevyléčitelných“ nemocí. Ve většině případů stačí jedna návštěva (klient je pak schopný metodu v případě potřeby použít sám), pokud má klient problémů více, je někdy třeba sezení zopakovat.