Aromaterapeutické masáže

Aromamasáž je nesmírně relaxační procedura, při níž dochází k uvolnění těla i mysli
pomocí jemné techniky a směsi těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných přírodních olejů a éterických olejů. Každý hledáme svůj způsob odpočinku, způsob, jak uvolnit tělo i mysl.
Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Přitom řešení máme už od nepaměti
ve svých rukou. Doslova. Doteky jsou zázračným prostředkem lidského dorozumívání, mohou konejšit i uklidňovat, léčit naše bolesti a starosti. Masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Je tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu. Chceme abyste měli z masáže opravdu maximální užitek, proto do ní zapojíme přírodu a léčivé vůně.

Použití éterických olejů je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávné civilizace. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Vonné silice působí komplexně a hluboce.

Jak působí vůně na náš organizmus? Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji ze všech vjemů. Čichové nervy jsou spojeny přímo s tou částí mozku, která hraje klíčovou roli při spouštění emocionálních reakcí, jakou je radost, náklonnost, zlost, žal či sexuální a erotické naladění. Otisk vůní se ukládá do paměti daleko pevněji než název rostliny. Mozek reaguje na vůně a může vyvolat impulsy, pro naše tělo příznivé, a to i dlouhodobě. Kromě toho molekuly silic vstupují vdechnutím do plic, a odtud pak do celého těla.

Při aromamasáži se používají směsi těch kvalitních za studena lisovaných přírodních olejů a éterických olejů. Aromamasáž Vás uvolní, uklidní, osvěží, prohřeje a harmonizuje. Účinky této masáže jsou jak fyzické, tak psychické. Po této masáži se budete cítit Maximálně uvolněně a nádherná vůně, která Vás prostoupí Vás bude provázet po celý den.